Logo

декоративна витрина дрво+ стакло

Број на оглас: 2490332 | Објавен на: 09.05.2017, 14:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


фурнирано дрво (орев), 210 x 150цм, 1 год. старо. Може да се користи во парфимерија, детски бутик, и други места каде треба изложување на по убава роба.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 данче крстевска