Logo

Klub Masi po naracka so 3D Dizajn

Број на оглас: 2490979 | Објавен на: 07.05.2019, 08:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Изработуваме клуб маси по нарачка, како и сите други видови на плочест мебел. Изработуваме нацрт дизајн во 3Д со што имате увид во она што би Ви било изработено и заедно со Ваши сугестии и желби го дизајнираме Вашиот простор. Користиме материјали од врвни производители од Германија, Австрија и др. Повелете и дозволете ни да Ви го претвориме Вашиот простор во Ваше омилено место.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 IDEAL Design - ИДЕАЛ Дизајн