Logo

BOROV MED

Број на оглас: 2490995 | Објавен на: 14.04.2019, 04:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM BOROV MED MEDOT E PAKUVAN VO TEKLI MEDOT E 100% DOMASE MALESEVSKI ZA POGOLEMA KOLICINA EKSTRA CENA MOZE I PRATKA PO KARGO

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач