Logo

SE PRODAVA DRVENA BOCVA ZA VINO ODLICNO SOCUVANA

Број на оглас: 2491368 | Објавен на: 10.05.2017, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava drvena bocva za vino od 200 litri vo odlicna sostojba.

CENA: 3000 denari ( ne e fiksno )

KONTAKT: Miki 078 415 746 ( Prilep )

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Martina