Logo

Se prodava VW Volkswagen Passat comfort line

Број на оглас: 2491438 | Објавен на: 14.09.2017, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 12.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam passat comfortline 2012g Dizel 103kw so ful oprema ima i mavigacija,senzori za parkiranje,avtohold,avtomacka racna, fabricka elektricna kuka .i dr oprema ...info 070 641 471

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 zdravko

Потврден огласувач