Logo

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks.2006 god.

Број на оглас: 2491740 | Објавен на: 24.06.2019, 00:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 2.0 TDI 140 ks. 2006 god.

So mnogu oprema i mnogu socuvano, voziloto e uvezeno i se plateni site davacki do registracija.

Telefon za kontakt 071555599‬

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач