Logo

MINI SPEAKER --BLUETOOTH-- Zvucnik--(mnogu moken zvuk)

Број на оглас: 2491795 | Објавен на: 12.06.2019, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Уред: Звучници

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Bluetooth уреди

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Site modeli moze da gi videte site nasi proizvodi na nasata Facebook strana
https://www.facebook.com/ElektrikBateriskiLambii/
nogu moken zvucnik
So ubav dizajn
Menuva boi

Mp3, usb, tf, fm.sd,AUX

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  $$$$$$$$$

Потврден огласувач