Logo

Reklama

Број на оглас: 2491876 | Објавен на: 14.08.2018, 14:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова, воопшто неупотребена светлечка реклама, плексиглас, а позадината е нерѓосувачки лим; димензии 160х40х13; комплетна инсталација и држачи; вертикална, но може да се преправи

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач