Logo

Likrena balaklava potkapa za pod kaciga za zastita od vetar

Број на оглас: 2492953 | Објавен на: 10.12.2017, 22:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 290 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Вид на оглас: Се продава


Ликрена, тенка, лесна, балаклава поткапа маска за цело лице за топлинска заштита во зима, при скијање, возење, погодна за под кацига за заштита на внатрешноста на кацигата од косата, погодна да се носи на повеќе начини како на сликата во прилог.

Цена 290,00 денари.

Огласи од: Купи онлајн

Купи онлајн

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Купи онлајн

Потврден огласувач