Logo

Се продаваат A&V штикли, 36ти број, нови!

Број на оглас: 2493422 | Објавен на: 12.05.2017, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Обувки

Големина: 36

Боја: Црна

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови штикли купени од A&V Collection. Број 36, нови и неносени. Цена: 500 ден. Праќам по Карго!

КОНТАКТ САМО НА: 078/351-604

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 VV

Потврден огласувач