Logo

Се продава камп приколка Tabert

Број на оглас: 2494443 | Објавен на: 12.02.2019, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


Должина 5,60, со 2 спални, тенда, година на производство 1996. во одлична состојба. Приколката се наоѓа во кампинг Poseidon во Грција.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Дуле

Потврден огласувач