Logo

DOM KAMERA ZA VIDEO NADZOR - KAMERI 1200TVL 48IR

Број на оглас: 2494460 | Објавен на: 07.09.2017, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Нови DOM камери за видео надзор со одличен квалитет, располагаат со 48IR диоди за ноќно снимање. Секоја камера оди комплет со напојување од 1А (adapter),

ПОДЕТАЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ НА КАМЕРИТЕ:
* Леќа: --- 8mm
* Image Sensor: --- 1/3" Color CMOS 1200TVL
* TV System: NTSC/PAL
* 48 IR диоди за ноќно снимање до 30-метри
* Хоризонтална резолуција: --- 1200 TV-Lines
* View Angle: 80 degrees
* Power: --- 12V DC

ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач