Logo

audi a 3 1.9 110kn

Број на оглас: 2494593 | Објавен на: 20.05.2019, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 3.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi A3 vo ekstra sostojba vredi da se vidi vo paket sleduva 4 zimski gumi so bandasi registrirana do 06:2019kontakt Milisav tel 072931944

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 milisav

Потврден огласувач