Logo

BMW 530

Број на оглас: 2494641 | Објавен на: 16.12.2017, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 8.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


INFORMACII NA TEL. 070/238-021

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач