Logo

Traktor Fiat 640

Број на оглас: 2494953 | Објавен на: 20.02.2019, 16:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.400 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Fiati 640 vo odlicna sostojba donesen od ch mozhe da se proba vo sekoe vreme
Za info na 071 625 211

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Dzevdet

Потврден огласувач