Logo

se prodava stan 79 m2

Број на оглас: 2495548 | Објавен на: 28.08.2017, 23:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 79 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2014

Година на реновирање: 2014

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


stan 79 m2 nova gradba 2014 god so 3 sobi 2 terasi laminat novo kupatilo komplet , parno greenje na drva, klima, nova kujna so vgradeni elementi , podrum 15 m2. nov pokriv na zgradata so izolacija.stanot e praven na novo za svoja dusa. pvc prozori blendirana vrata i dr.
moze kompletno namesten a moze i bez mebel
informacii na viber +16149621878

 ja