Logo

Adapter za hp orginal

Број на оглас: 2496343 | Објавен на: 07.11.2017, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Adapter za HP Orginal NOV
za poveke informaci preku na telefon: 070 511 482

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Booti

Потврден огласувач