Logo

Prodavam stan vo Kisela Voda(suteren)56m2

Број на оглас: 2499330 | Објавен на: 21.09.2018, 13:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 56 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: ...

Цена: 31.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stan vo Kisela voda suteren 56m2,komplet so se namestaj plus nova kujna zvonete na ovoj broj ne na toj dole
075 405 437

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач