Logo

SONY E5 NOV

Број на оглас: 2499626 | Објавен на: 15.07.2018, 01:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: XPERIA E5

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SONY E5 ne e vise nov koristen nekolku meseci
komplet od T-mobile.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач