Logo

DANIEL WELLINGTON ELEGANTEN SPORTSKI SAAT UNISEX

Број на оглас: 2500097 | Објавен на: 24.05.2020, 00:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 790 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


Daniel Wellington реплика унисекс саат.
- Надворешен дијаметар 40mm.
- Широчина на ремче 20mm.
- Дебелина на бројчаник 7,5mm
ПРОМОТИВНА цена од 790 денари (без кутија)

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Купи онлајн

Потврден огласувач