Logo

Hemisko Cistenje na Avtomobilim VW

Број на оглас: 2500197 | Објавен на: 24.09.2018, 15:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


ПРОФЕСИОНАЛНО ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА АВТОМОБИЛИ - АДЦ Скопје Tel. 070 335253

Вршиме длабинско хемиско чистење на автомобили.
Чистењето се врши со современи хемиски средства и професионални машини.
Уживајте возејќи се во чист и дезинфекциран автомобил.


Profesionalno Hemisko Cistenje Avtomobili -
ADC Skopje

Tel. 070 335253

https://www.facebook.com/adc.axius

https://plus.google.com/117741793620189914644

https://www.youtube.com/channel/UCSZLpAJD-TANOkQmOaKSnDw


Tel. 070 335253
Skopje

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 ADC-Axius

Потврден огласувач