Logo

zvucnici 16 cm

Број на оглас: 2501133 | Објавен на: 13.06.2017, 21:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Вид на оглас: Се продава


nekoristeni zvucnici po greska zemeni ili zamena za 13 cm

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 tose