Logo

ФИЏЕТ СПИНЕРИ ** ГОЛЕМ ИЗБОР **

Број на оглас: 2501721 | Објавен на: 17.11.2017, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 299 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Останато

Вид на оглас: Се продава


🔥СТАНДАРДНИ ФИЏЕТ СПИНЕРИ🔥
Цена = 299 денари
🔥МЕТАЛНИ ФИЏЕТ СПИНЕРИ🔥
Цена = 599 денари
🔥ПРЕМИУМ ФИЏЕТ СПИНЕРИ🔥
Цена = 799 денари
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!
САМО ВО iButik.mk 077 90 80 80

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 iButik.mk