Logo

Audi A4 1.9TDI 110KS Delovi

Број на оглас: 2501863 | Објавен на: 20.05.2020, 10:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat delovi za A4 1.9TDI
So odlicen motor,menjac,odlicni zacuvani aluminiumski bandasi,klimatronik...
Ima se ... 076-790-901

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач