Logo

Се продава Mercedes benz sprinter 211 CDI

Број на оглас: 2501983 | Објавен на: 10.08.2018, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава комбе Mercedes Sprinter 211 CDI 2001 година увезено од Германија прва регистрација Август 2005 поминати само 158.369км реални . ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА!

 Тетово    Општина: Теарце

Прати Е-Маил

 Стефан