Logo

Motor za renault 1.8 68 kw laguna ,19 I dr.

Број на оглас: 2502342 | Објавен на: 09.08.2017, 21:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2017

Сила на моторот: 68 kw / 92 ks

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motorot e besprekoren pali vozi 1.8 68 kw. Se prodava komplet motorot e na voziloto vo sekoe vreme moze da se proba. Cena 200 evra

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 k.vuchkovski.k@gmail.com