Logo

СЕ ПРОДАВА МАСА СО ЧЕТИРИ СТОЛА

Број на оглас: 2502923 | Објавен на: 29.10.2017, 14:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.300 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Се продава маса со четири дрвени столови во одлична состојба

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ристе

Потврден огласувач