Logo

YAMAHA R6

Број на оглас: 2503825 | Објавен на: 12.03.2018, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2001

Модел: R6

Километри: 30000

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Yamaha R6 (STAKLO) so izvadena mašina za menuvanje na hilzna.Hilznata e smeneta treba samo da si ja sklopite masinata i pali-vozi.Motorot e legaliziran za MK.dokumenti.Motorot se naogja vo Sk.Barajte na 071/304-597

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач