Logo

plac za kuka 527m2

Број на оглас: 2504793 | Објавен на: 15.07.2020, 00:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 527 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 12 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


plac za kuka od 527m2 vo kravari na ulica svetozar popovski Privatizirano kp 230 7 tel 075685164 Petko

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Petko

Потврден огласувач