Logo

Се продава digitalen aparat Sony DSCW 830 20.1 mp

Број на оглас: 2504914 | Објавен на: 21.05.2017, 22:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Вид на оглас: Се продава


Нема грепка со 20мп камера

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Zoran