1 / 12
Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni
11 МКД
17.10.2019 13:29

Гази Баба / Скопје

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parketi za site nameni i toa zavrsni,prelazni,bordurni,za skali,za razlicni nivoa itn.Golem izbor na modeli i boi po ekstra niski ceni.Kontakt-070221439 / 078689869

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Плочки

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
070221439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам