Logo

Luster 1950

Број на оглас: 2505871 | Објавен на: 22.05.2017, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина

Вид на оглас: Се продава


Prodavam luster socuvan od 50- tite

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 miroslav

Потврден огласувач