Logo

Masina za kafe i stalazi za dukjan

Број на оглас: 2506199 | Објавен на: 05.12.2018, 16:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 190 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MASINA ZA KAFE I STALAZI ZA DUKJAN MNOGU POVOlNO MALKU KORISTENI

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач