Logo

BUZUKI

Број на оглас: 2507015 | Објавен на: 11.07.2018, 11:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Profesionalno novo i ozvuceno so futrola+set zici Tel.070-710-990

 jovica

Потврден огласувач