Logo

tubi 5 . 10. 20. 60 litara

Број на оглас: 2507529 | Објавен на: 14.04.2019, 21:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Tubi od
5 litarski. 20 denara.
20 litarski 100 denara
60 litarski. 300 denara
tubite se od sokovi.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 jonce

Потврден огласувач