Logo

Telekaster hand made

Број на оглас: 2507741 | Објавен на: 21.03.2019, 08:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Cena po dogovor

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Љупчо

Потврден огласувач