Logo

Niva do avtopat

Број на оглас: 2507806 | Објавен на: 17.11.2018, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1860 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva so povrsina 1860 m2 vednash do avtopat (Udovo-Marvinci) katastarska parcela pirava

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач