Logo

Niva

Број на оглас: 2507826 | Објавен на: 17.11.2018, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2286 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva pod avtopat (Udovo-Marvinci) blizu vardar katastarska opstina Pirava von grad so povrsina 2286 m2

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач