Logo

Audi A6 4x4 quattro

Број на оглас: 2507942 | Објавен на: 20.11.2017, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Цена: 99 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Kolata e redok model ima blindirani stakla ,crn enterier ,bela kilometraza t.s orginal S-line.
Stotuku servisirna ,smeneti rebrast kais zategaci , klinesti so zategaci.Predni diskovi novi.
ima servisna knishka i faktura za promenetite delovi.
Vase e samo da go vozete....

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Stefco

Потврден огласувач