Logo

eftino prodavam masini

Број на оглас: 2509321 | Објавен на: 17.09.2020, 01:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


BRADER prava rupicarka -petlicarka 620e

kontakt mob. 070 211120


 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 dragan