Logo

Opel Vectra 17.td isuzu

Број на оглас: 2509433 | Објавен на: 30.05.2017, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vektrata e vo odlicna sostojba pali vozi smeneto:ulje,filter za ulje,filterza vozduh,rebrast kais,4 novi zimski gumi,predni diskovi so plocki i dr.
Barajte me na 077 657 848

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 g