Logo

Plac vo Kocani na odlicna lokacija

Број на оглас: 2509448 | Објавен на: 25.06.2018, 06:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 420 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac na ul. "Gjorce Petrov" nas. Dracevik so plateni komunalii

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач