Logo

термо печка 5.5 kw

Број на оглас: 2509729 | Објавен на: 04.03.2018, 00:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


продавам термо печка нова користена само 1 месец без рѓа и оштетувања во извонредна состојба

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 m