Logo

Prodavam Lozje 3.2 dekari

Број на оглас: 2509772 | Објавен на: 29.05.2020, 23:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Lozje 3.2 dekari vo mesto vikano Krivceva Reka,na 700 metri od gradot so struja i voda.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Goranco

Потврден огласувач