Logo

Vikendica vo Pretor

Број на оглас: 2510105 | Објавен на: 04.02.2020, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 150 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Pretor

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува викендица во Претор-Преспа, лоцирана 10тина мин од плажа. Викендицата располага со опремени дневна, кујна и трпезарија, бања, три спални соби од кои две со брачен кревет, една со два единачни кревети. Покрај тоа викендицата има 4 балкони од кои два се со поглед према преспанско езеро. Покрај 50м2 тераса со прекрасен поглед према преспанско езеро (како што се гледа на сликите), каде што може да се ужива во сончев ден, зајдисонце и тн, од другата страна може да се ужива во двор покриен со зеленило. Поглед према езеро и планини, одлична клима, комотен простор, за есен и зимскиот период камин...сите услови за духовен одмор, дружба и моменти за паметење...

Info 071331170

Info 071331170

Info 071331170

Info 071331170

Info 071331170

Info 071331170

Info 071331170

 Aleksandar

Потврден огласувач