Logo

Збогум на целулитот!

Број на оглас: 2510824 | Објавен на: 23.09.2018, 01:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Продавам многу ефикасен масажер за отстранување на целулитот. Има адаптер за струја и упатство за употреба, купен е од Топ шоп.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Aне

Потврден огласувач