Logo

Se izdava apartmance na 2nivoa

Број на оглас: 2511125 | Објавен на: 21.09.2018, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2015

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Vita Pop Jordanova

Цена: 5.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se naoga nad bibliotekata vo blizina na bolnicata,ima dva sprata spoeni so vnatresni skali.Na prviot sprat ima dnevna,WC,kujna,trosed,plakar,Tv,frizider,sporet.Na vtoriot sprat ima 3 kreveti so joga dusek,plakarce..i,poz 078473242

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 vlado

Потврден огласувач