Logo

Se prodava Chevrolet Cruze+ LS

Број на оглас: 2511343 | Објавен на: 10.12.2017, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Cruze

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Chevrolet Cruze+ 1.6 LS, 2010 god. prv gazda. Full servis smeneti diskovi, plocki, rebrasti remen set, akumulator, sonda za kontrola na potrosuvacka idr.
Mnogu oprema TC, Abs, Xenon, plinski ured so atest, senzori za parking, elektrika na prozorci, Alu felni 17'' so rezervna, novi gumi Continental, Zimski gumi Fulda i dr. Kolata e vo odlicna sostojba.
Moze zamena so ponovo godiste VW Tiguan ili slicno so moja doplata

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Sami

Потврден огласувач