Logo

Konduri br. 32

Број на оглас: 2511776 | Објавен на: 01.11.2017, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Обувки

Големина: 32

Боја: Темно сина

Цена: 400 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Kako novi povisoki konduri, so patent od strana, vrvkite nemora da se vrzuvaat.

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Мирко

Потврден огласувач