Logo

Original dvd radio za fiat stilo

Број на оглас: 2512020 | Објавен на: 11.10.2018, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


079313167....

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач